Novinky

Jarní akce HELUZ

Společnost HELUZ připravila speciální prodejní akci za nákup vybraného druhu stavebního materiálu pro stavbu vlastního rodinného domu.

Více

Stavte s Weber a získejte pivo

Společnost Weber spustila časově omezenou prodejní akci.  Při objednání alespoň jedné palety vybraných stavebních materiálů nakupující získá balení piv 10° v plechu 0,5l. Postřižinské světlé výčepní pivo můžete získat při nákupu od 16. 10. do 17. 11.

Více

BigMat Cup

Dne 20.9. 2017 uspořádal BigMat golfový turnaj BigMat Cup, který se konal v golf & wellness resortu Alfrédov. Turnaje se zúčastnili zákazníci členů skupiny BigMat a dodavatelé sítě BigMat. Současně proběhla i golfová akademie.

Více

Nová prodejní místa

Vážení zákazníci, k 1.1.2017 se do skupiny BigMat připojili dva noví členové DK Gips s.r.o. a ESMAT s.r.o.

Více

Mezinárodní sympozium BigMat v Aténách

Letošní mezinárodní sympozium BigMat za účasti zástupců všech členských zemí se konalo od 9. do 13. listopadu v Aténách. Setkání proběhlo také u příležitosti významného výročí založení BigMatu a celé sympozium se neslo v duchu tématu BigMat 35 let: výzva na křižovatce mezi tradicí a inovací

Více

Berlín - Sympozium BigMat 2015

Každý rok pořádá BigMat International kongresové setkání pro své členy. Jedná se o nejdůležitější událost naší sítě nezávislých stavebnin.Více jak 380 členů z 8 zemí.

Více

Proč, jak a čím se zateplují střechy?

Střechy jsou stavební konstrukce, které ukončují budovy shora a chrání je především před srážkami ve všech jejich podobách (déšť, sníh, kroupy, …), respektive před klimatickými vlivy, ale též srážky odvádí a brání jim v hromadění.

Více

Nabízené služby

Zákaznický servis
Profesionální podpora
Rychlé cenové nabídky
Doručení na stavbu

Partneři