Naše filozofie

  • BigMat je evropská značka nezávislých distributorů stavebních materiálů.
  • Značka BigMat byla založena v roce 1981 majiteli stavebnin, pro které je velmi důležité být v úzkém kontaktu se svými profesionálními zákazníky. Od té doby sdílí se značkou BigMat společné hodnoty: dlouholeté zkušenosti a profesionální služby, které jsou hlavními přednostmi středně velkých společností z oboru stavebnin.
  • BigMat nabízí vysokou kvalitu stavebních materiálů pro novou výstavbu i renovaci,a to profesionálům i koncovému zákazníkovi. BigMat je velmi důležitým spojovacím mezičlánkem mezi výrobci a konečnými zákazníky.
  • S bezmála 900 prodejními místy a jejich neustále se zvětšujícím počtem v různých zemích, je BigMat nespornou silou na trhu stavebních materiálů, kterou nelze ignorovat.
  • BigMat International je zároveň členem skupiny Euro-Mat, která je jedničkou na trhu distribuce stavebních materiálů s ročním obratem ve výši 35 mld. €. Skupina je v současnosti přítomna ve 22 zemích, a v téměř 8000 prodejnách.

Dynamická distribuční síť

2010 – Zakládající členové - BigMat France, Falco Systém s.r.o., Falco Profi s.r.o., Centrostav a.s., Stavimex a.s., LHS s.r.o., Vladimír Škopek – STAVEBNINY

2010 – 1. nový přistupující – Vimat s.r.o.

2012 – Přistupuje Karlomix s.r.o., ONO stavebniny s.r.o., Petr Krabec – Stavebniny 007

2013 – Přistupuje Versico s.r.o., Montako obchod s.r.o., Dama MB s.r.o.

2014 – Přistupuje Kodrla s.r.o., Formel s.r.o., Astra s.r.o.

2015 – Přistupují VM Stavebniny s.r.o., Šabata s.r.o., CZ stavebniny, B+D Stavebniny,Stavebniny Kozelský s.r.o.,

2016 –  Přistupuje dalších 5 členů: STABE GROUP s.r.o., Stavocentrum FPS s.r.o., Elčkner s.r.o., Stavebniny ŠKB s.r.o. a Daros profi s.r.o.

2017 – Přistoupili 3 členové: ESMAT s.r.o., D&K GIPS s.r.o. a STAPOX VB s.r.o.

2018 - Přistoupili 4 členové: Vanko CZ, s.r.o, Josef Morávek, BUŠUDO s.r.o., Pevný s.r.o.

 

Nabízené služby

Zákaznický servis
Profesionální podpora
Rychlé cenové nabídky
Doručení na stavbu

Partneři