Cena veřejnosti BMIAA '2017

BigMat International Architecture Award 2017

Mezinárodní cena architektury BigMat´17 (zkráceně BMIAA) vznikla v prosinci 2014 s cílem stát se nejvlivnější online agendou architektonické kultury, která věnuje zvláštní pozornost inovacím a vysoce kvalitním konstrukcím.

BMIAA se zajímá o novinky ze světa architektury, stejně jako o nejdůležitější kulturní události související s touto disciplínou. Soutěž se rozšířila do všech evropských zemí, ve kterých působí společnost BigMat a účastní se jí regiony Valonsko - Brusel, Česká republika, Slovensko, Francie, Itálie, Portugalsko a Španělsko.

Průběh soutěže

V roce 2017 se do BMIAA přihlásilo téměř 900 předložených projektů ze 7 evropských zemí. Porota složená z mezinárodní skupiny odborníků mezi nimi vybrala 87 projektů. Porotě předsedá Jesús Aparicio a členy poroty jsou Xaveer De Geyter (Belgie), Henrieta Moravčíková (Česká republika a Slovensko), Marc Barani (Francie), Francesco Isidori (Itálie), Paulo David (Portugalsko + Španělsko), tajemníkem ceny je Jesús Donaire.

Do 24. října 2017 měla široká veřejnost příležitost hlasovat pro své 3 oblíbené projekty. Díky těmto hlasům se do finále probojovalo 15 projektů, mezi které se umístily také projekty českého architektonického studia A69 architekti a H3T architekti.

Slavnostní vyhlášení vítězů

Architekti spolu se členy mezinárodní skupiny soudců a společností tvořících skupinu BigMat budou pozváni na slavnostní předávání cen BigMat’17 International Architecture Award. To proběhne 24. listopadu 2017 v Palazzo Vecchio ve Florencii. Soudci ceny BigMat '17 International Architecture Award odhalí vítěze jednotlivých kategorií. Ti budou vybrání z 87 projektů v kategoriích: vítěz BigMat '17 International Grand Prize (30.000 €), 6 národních cen BigMat '17 (5.000 €), 6 kategorií BigMat '17 (1.500 €) a zvláštní cena pro mladé architekty (1.500 €).

Vybíralo se například z těchto projektů

Nabízené služby

Zákaznický servis
Profesionální podpora
Rychlé cenové nabídky
Doručení na stavbu

Partneři