PROFITUJ S BIGMATEM

Chcete-li se zapojit do bonusového programu PROFITUJ S BIGMATEM a získat k tomu navíc i domácí spotřebiče, elektroniku, nářadí a spoustu dalších dárků, vyplňte kontaktní formulář. V nejbližší době Vás bude kontaktovat naše prodejna.

Dárky vybírejte a objednávejte po přihlášení do Vašeho bodového účtu na www.bigmatbonus.cz.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. *

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.


Vážený zákazníku,

připravili jsme pro Vás ve spolupráci s našimi dodavateli bonusový program. Nabízíme Vám mimořádnou možnost získávat za Vaše nákupy bonusové body, za které si můžete vybírat hodnotné odměny.

BigMat působí v Evropě již více než 35 let a v České republice má v současnosti 48 prodejen stavebnin. Našim zákazníkům, profesionálům, řemeslníkům a také soukromým stavitelům prodejny BigMat nabízí stavební materiály z těchto skupin výrobků:

Zdicí materiál, keramické zdivo, pórobetonové zdivo, stropy, omítky, malty, betony, pojiva, plniva, železo, ocel, hydroizolace, tepelné izolace, polystyren – EPS, XPS, vláknité izolace ze skelné a kamenné vaty, fasády - fasádní systémy, fasády – příslušenství, střechy, střešní okna, komíny, betonové výrobky, venkovní úpravy, zahrada, suchá výstavba, sádrokartony, profily, stavební chemie, barvy, laky, výplně stavebních otvorů, okna, dveře, zárubně, dřevo, řezivo, desky, podlahy, obklady, dlažby, sanita, vodoinstalace, kanalizace, drenáže, elektroinstalace, nářadí, zařízení staveniště, spojovací materiál a brusivo.

Pravidla věrnostního programu, další informace o jeho fungování, přehled dárků a stav Vašeho bodového konta naleznete na www.bigmatbonus.cz

Nabízené služby

Zákaznický servis
Profesionální podpora
Rychlé cenové nabídky
Doručení na stavbu

Partneři